Boli sme na trati MMM 2016

Posted by: Dušan Škurla Tags: There is no tags | Categories: Správy

7
október
2016

 

 

logo mmm 2016 93Prvá októbrová nedeľa v Košiciach už tradične patrila najvýznamnejšiemu bežeckému podujatiu na Slovensku. Medzinárodný maratón mieru sa konal 2. októbra 2016.Ako je už dobrým zvykom i tento rok sme  spojili  fyzické sily, aby sme priniesli  do ulíc posolstvo o hodnote ľudského života.

 

 

 

 

Náš pro-life tím sa zúčastnil s doteraz najvyššou maratónskou účasťou 6 bežcov. Zastúpenie sme mali v kategórii minimaratón, polmaratón a vôbec prvýkrát aj v hlavnej kategórii maratón.

MMM 1

 

MMM 2

Bežci sa predstavili v nových dresoch, ktoré niesli vpredu odkaz V službe počatému životu, vzadu Dieťa – dôvod na radosť.

 

 „Môj prvý maratón bol v skutku splnením si sna. Keď som ešte študoval na strojníckej priemyslovke v Košiciach, tak som každý deň chodil okolo pamätníka bežca. Pamätám si, že vtedy som si vravel, že raz ten maratón zabehnem. Stalo sa to skutočnosťou za veľkej podpory publika a za pekného počasia. Budem si tento deň pamätať veľmi dlho.“ Jozef

MMM 3

 

 „Bol to športový sviatok. Nemám tréning, bežal som len minimaratón. Napredoval som obklopený predškolákmi, mládežníkmi i dospelými. Rozmýšľal som o behu, o živote, o sile vôle aj o zmysle námahy.“ Dušan.

MMM 4

Ďakujeme všetkým, ktorí nás povzbudzovali na trati a veríme že v behu za ochranu života budeme vytrvalo bežať všetci spoločne. A že sa sa k nám pridajú ďalší. Dovidenia o rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *