Bežecký tím Slovensko za život

Posted by: Dušan Škurla Tags: There is no tags | Categories: Správy

17
júl
2015

Náš bežecký tím Slovensko za život nezaháľa, má za sebou ďalšie štyri bežecké podujatia. Dňa 10.5.2015 reprezentovali myšlienku ochrany života od počatia bratia Braňo a Tomáš Baranovci. Zúčastnili sa behu do kopca Hill Race 2015, ktorý organizovalo združenie Active life. 

Ďalším v poradí bol Tesco beh pre život 2015. Uskutočnil sa v sobotu 23.5.2015 a jeho trasa viedla centrom Košíc. Pri hojnej účasti bežcov zastupovali naše farby aj bratia Braňo a Tomáš Baranovci, ku ktorým sa pridali dvaja noví bežci v našom tíme- Romana Neupauerová a Marek Mižanin. 

 

O necelý mesiac na to sa konal Polmaratón Košice- Seňa, na ktorom sme boli prítomní už po druhýkrát. Tento rok za účasti jediného bežca Erika Jurka. 

Novinkou bol júlový kiňatlon, t.j. otvorené majstrovstvá Domaše v triatlone, kde súťažiaci okrem behu museli zvládnuť aj plávanie a bicyklovanie. Na tomto podujatí nás reprezentovali dvaja bežci Anna Garanová a Jakub Konček. V tomto prípade bežci propagovali nadchádzajúci Národný pochod za život v Bratislave. 

Všetkým srdečne gratulujeme k úspešným výsledkom, ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutie:) 

 

{AG}galeria/bezecky-team{/AG}

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *