Krásne trasy, jasné ciele – blíži sa 26. ročník Na bicykli za život

Posted by: Dušan Škurla Tags: There is no tags | Categories: Správy

16
jún
2022

Počas prvých dvoch júlových týždňov sa na Slovensku uskutoční už 26. ročník akcie Na bicykli za život, ktorá spája v sebe rozmer aktívneho oddychu, pokojného svedectva a modlitby. Otcom myšlienky a každoročným lídrom na trase je Janko Hudáček. Štvrťstoročie úsilia nebolo márne. Stalo sa podhubím pre mnohé nové pro-life iniciatívy.

Cyklisti odštartujú svoje putovanie na Námestí osloboditeľov v Michalovciach v pondelok, 4. júla 2022. Cieľom tohtoročnej trasy je Bratislava, kde vyvrcholí naše putovanie v nedeľu, 17. júla 2022.

Záujemcovia sa môžu pridať k cyklistom kedykoľvek počas trasy. V prípade záujmu treba vopred kontaktovať p. Jána Hudáčeka na tel. 0911 241 703 alebo mailom na hudacek.jan7@gmail.com.

Účastníci potrebujú občiansky preukaz, kartičku poistenca, mobil, karimatku, spacák, náhradnú obuv, reflexné pásky, osvetlenie, bicykel, prilbu, rukavice. Sprievodné vozidlo zabezpečí prevoz materiálu, stravy aj indisponovaných cyklistov. Stravovanie je možné individuálne, alebo spoločne (3,80€/deň).

Comments are closed.